PROMO VIDEA PRO 10. EPIZODU

19. dubna 2011 v 21:28 | Zeck
Po velmi kladně ohodnocené 8. epizodě, přišla prozatím poslední 9., která zaznamenala asi největší rozkol v názoru na její zábavnost od začátku řady. Redakce blogu ji ohodnotila vysokými procenty (85%), na stránkách Survivora má rating 8.2 a vy jste ji udělili průměrnou známku 2,47. Ve středu večer amerického času bude odvysílaná 10. epizoda, která bude mít co dokazovat. Hlavním trhákem epizody bude velká hádka, která se objevuje ve všech ukázkách na blížící se nový díl. Jeff Probst se navíc zmínil o tom, že zažijeme jednu z nejzajímavějších kmenových rad poslední doby, tak uvidíme jak to nakonec dopadne. Soutěž na RI, které se poprve zúčastní 3 hráči, jsme mohli vidět například v Heroes vs. Villains. Pojďme se podívat na všechny dostupné ukázky, které jsou k dostání.


OFICIÁLNÍ UPOUTÁVKA NA 10. EPIZODU

TELEVIZNÍ UPOUTÁVKA NA 10. EPIZODU

KRATIČKÁ UKÁZKA SOUTĚŽE NA RI
Survivor Redemption Island, epizoda 10:

název epizody: "Rice Wars"

počet hráčů ve hře: 9
počet hráčů na RI: 3
tajná imunita (1): Rob
 


Komentáře

1 kdoprezije kdoprezije | 19. dubna 2011 v 21:35 | Reagovat

Mě osobně štve, že budou zase všichni sledovat souboj na RI, takže nulové "kouzlo návratu", protože všichni ve hře budou vědět, kdo si jak na RI vede... škoda.

2 Dave Dave | 20. dubna 2011 v 10:25 | Reagovat

Tak ono i kdyby ho nesledovali, tak by to poznali podle lidí co jsou v porotě. Leda že by porotci byli za nějakým neprůhledným sklem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama