JEFF PROBST: REKAP 9. EPIZODY

16. dubna 2011 v 16:30 | kdoprezije |  ČLÁNKY

První překlad z Jeffova blogu, na který píše své vyjádření k novým řadám Survivora a všeobecně se na něm vyjadřuje své postřehy z natáčení, měl úspěch. Proto si pro vás exitus připravil druhý překlad Probstova vyjádření k odvysílané epizodě. Pojďme si tedy přečíst překlad originálního textu, který Jeff Probst uveřejnil tento týden na svých stránkách!Dnešní blog bude proudem vědomí bez jakéhokoliv korigování, tak prosím buďte shovívaví…

MATT:
Byl to debil? Co byste udělali vy? Mám pocit, že byl v opravdu těžké pozici. Jít proti staré alianci a přidat se k druhé straně je riskantní krok. Zůstat s někým tak nebezpečným, jako je Rob, je ale očividně také velký risk. Vzal jsem si z toho tohle - když hrajete Survivora, nemusíte být až tak poctiví, Bůh to pochopí. Musím ale říct, že jeho víra je obdivuhodná a inspirativní. Miluji to absolutní odevzdání.

JULIE:
Julie si stěžovala, jak bylo od Ometepe nefér, že tak brzy po návratu vyloučili Matta. Nevěřím, že by projevila slitování, kdyby byla ve stejné situaci. Ani trochu. Nezaváhala ani na chvíli, když se chtěla zbavit Russella. S Mattem by udělala to samé a je to v pořádku, protože to patří ke hře.

NATALIE:
Ralph se strašně snažil něco rozhýbat a pokusil se nalomit Ashley a Natalie. Natalie, aby neřekla něco špatně, se zmohla akorát na:
Natalie: Je to těžká hra.
Sakra! Pokrytectví téhle přiblblé větičky by mě nenechalo chladným. Není šance, abych se v téhle fázi hry dokázal po tomhle udržet.
"Je to těžká hra." Jdi někam.

ZAPATERA:
Dělají, co mohou, aby se dostali do skupinky Ometepe. V tuhle chvíli vám nic jiného nezbývá. Jinou možnost nemáte. Musíte situaci rozvířit, musíte někoho vyprovokovat, začít hádku, cokoliv. Sedět a říkat: "Chápu to," je kravina. To vás nikam nedostane. Jediný problém, kterému musí Zapatera čelit, je Rob. Bez Roba by Ometepe neměli ponětí, co dělat. Jenom díky Robovi se je daří rovnat do latě.

BOSTON ROB:
Přestože jsme se báli, že budou Rob i Russell vyloučeni brzo, tak si Rob vede úžasně. Nejen že ve hře zůstal, ale má absolutní nadvládu. Je pro to několik klíčových důvodů:
a) Je neuvěřitelně zběhlý ve hře a má vlastnosti, které jsou klíčové k ovládání vlastního osudu.
b) Je to rozený stratég. Jeho "my proti nim" je brilantně prováděno, zatímco on zůstává čistý.
c) Měl štěstí, že si vytáhl šátek Ometepe. V Zapateře by Rob takhle úspěšný nebyl, protože spoléhá na naivitu svého kmene. Všichni z Ometepe se za tohle urazí, ale bez Natalie a Phillipa by Rob skončil, protože Ralph, Julie a Steve by nereagovali stejně.

NATALIE ZÍSKÁVÁ OSTRUHY:
Scéna mezi Robem a Natalie, kdy mu říká o tom, co provedla Ashley, byla jako z Kmotra. Natalie získala "ostruhy". Tak se to říká, když někoho vezmou do mafie, ne? Natalie udělala VELEDŮLEŽITÝ krok. Upevnila alianci s Robem ve chvíli, kdy dostala příležitost ho ze hry vyloučit. Odteď je její osud spojen s Robovým.

SOUTĚŽ:
Phillipův příběh o jeho prapraprapradědovi byl stoprocentně pravdivý. I to, jak po devětadevadesáte špatně vyslovil jméno kmene, byla skutečnost. Phillip nic nehraje, tedy pokud já vím. Na to, jestli je opravdu bývalý federální agent, se ho zeptám v živé Reunion Show v neděli 15. května. Zapište si to za uši. Tuhle soutěž miluju. Mám rád pozdější individuální soutěže, protože lidé vždycky bojují o setrvání v soutěži. Líbí se mi, jak lidé hodí za hlavu svou pokoru a vrhnou se do bláta. Každodenní motivace je důležitým faktorem hry. Vyhrát chtěli Rob i Grant. Každý ale z jiných důvodů.
Rob se chtěl chránit a udržet si moc, protože pochopil, že NIKDY nejste v bezpečí, pokud nemáte imunitu. I když ji máte, tak vás můžou podrazit. Grant chtěl vyhrát pro kmen, protože hraje týmově. Trojka ze Zapatery chtěla vyhrát, protože museli. Ashley, Andrea, Natalie a Phillip - ti nebojovali, protože nemají strach a teď ani mít nemusí.

PRVNÍ KMENOVKA:
Pokud vám člověk z druhého kmene, který je na dně kmenového totemu, řekne, že mu to nevadí, tak jste v kaši. Phillip ztělesňuje oddaného vojáka. Opravdu věřím, že by v tuhle chvíli pro svůj kmen padl na meč, protože si myslí, že je součástí důležité skupiny. Nechápe ale to, že ho obehrává jeden z nejlepších hráčů.

MIKE NA OSTROVĚ VYKOUPENÍ:
Mike bude oříšek. Může si tam chvíli pobýt. Je to úžasný soutěžící, a pokud vím, tak je i oblíbený u diváků.

DRUHÁ SOUTĚŽ:
Tuhle soutěž miluju taky! Líbí se mi, když jim dáme šanci, aby se najedli místo soutěže o imunitu. Vždycky mě udiví, kdo se rozhodne jíst a proč. Jste tak blízko milionu dolarů. Já bych se nikdy nevzdal šance na imunitu kvůli hamburgeru. Ale dává perfektní smysl, že to Steve a Phillip udělali. Steve věděl, že nevyhraje, a Phillip věřil, že vyhrát nepotřebuje. Ukázalo se, že oba měli pravdu.

DRUHÁ KMENOVKA:
Stealth tým.
Phillip je ryzí zlato. Přímo z řečiště.
Pokud jsme měli soutěžícího, který dokázal více fascinovat, podělte se prosím.
David nadhodil skvělou poznámku. V tuhle chvíli může být pro Zapateru nejlepším tahem ostrov Vykoupení, kde mohou ovládat svůj osud.
Nemyslím si, že bychom viděli vše, co může ostrov nabídnout. Vy, kteří váháte, dejte mu šanci. Uvidíme, jak se to vyvine.
Další týden… Jedna z nejvášnivějších kmenovek za poslední dobu.

Od CBS: Někteří z vás - dobře, všichni - si myslí, že Phillip je blázen. Má ale dost soudnosti, aby si to uvědomil. Svou strategii vysvětluje v téhle neodvysílané scéně:(video je nedostupné pro náš region, pokud víte o alternativním odkazu, napište)přeložil: exitus
 


Komentáře

1 mara mara | 16. dubna 2011 v 17:25 | Reagovat

to video bych si tipl bude za chvílu na youtube v kanálu CBS :)

2 kač kač | 21. dubna 2011 v 10:31 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama