ROB a RUSSELL se vrací...

5. prosince 2010 v 23:05 | Zeck |  ČLÁNKY

SURVIVOR 22: BOSTON ROB VS. RUSSELL HANTZ


Krátce po skončení 20. řady se začlo na různých webech o Survivorovi spekulovat, že na 100% musí v budoucnu přijít řada, v které se střetnou dvě největší ega v historii soutěže. Zhruba půl roku už kolují více, či méně oveřené spoilery o tom, že tato řada se chystá, natáčí, nebo už byla dávno natočena. Jistota je pouze jedna, 22. řada byla dotočena zhruba ve chvíli, kdy jste začali sledovat prozatím nejnovější Nicaraguu. 22. řada se natáčí na tom samém místě, protože i CBS musela začít šetřit a tak na jednom místě točí dvě řady za sebou. Dnes je už téměř jisté, že 22. řada bude speciální a znovu v ní zkříží meče dva nelítostní soupeři, Rob Mariano a Russell Hantz.


Vše možná začalo při Reunion Show 20. řady Heroes vs. Villains, kdy Boston Rob nekompromisně pronesl, že Russell hraje evidentně dobře, aby se dostal do finále, ale nehraje dostatečně dobře na to, aby dokázal zvítězit. Ten mu odsekl a zeptal se Roba kolikrát vyhrál on.  Russell se díky evidentní podpoře Roba ostatními trosečníky, cítil zjevně trapně a tak mu chtěl podat ruku na usmíření. Ten ovšem odmítl se slovy "s tebou si už nikdy ruku nepodám". Russellovo ego to nerozdýchalo a tak nadhodil, že si kdykoliv mohou dát odvetu. To zopakoval ještě jednou a nadhodil k Jeffovi, ať to CBS uskuteční. Jeff Probst byl z míry a vysoukal ze sebe "tohle by mohl být dobrý námět na novou řadu". CBS to jistě přišlo jako skvělý nápad pro sledovanost a netrvalo ani rok a máme tu přesně tu řadu, o které Jeff v žertu mluvil.

Komu budete fandit? Hlasujte v anketě.

Zeck
 


Anketa

Komu budeš fandit?

ROBovi 45.5% (60)
RUSSELLovi 54.5% (72)

Komentáře

1 Zeck Zeck | E-mail | Web | 5. prosince 2010 v 23:05 | Reagovat

Já mám jasno, jednoznačně ROB, protože Russell je naprostá figurka v rukou CBS. :-)

2 joska joska | E-mail | 6. prosince 2010 v 9:53 | Reagovat

No já zase fandím Russellovi, který hraje neskutečně tvrdě a nelítostně jde za svým cílem....bohužel tento způsob hry mu skutečně vítězství asi nikdy nepřinese...ale kdyby způsob hry změnil, už by to nebyl Russell....akorát se mi nelíbí, že poslední řady už jsou jenom o hře a ne o přežití...shází mi v nich ten prvek shánění potravy a a skutečný boj o přežití... takhle to skoro vypadá na Survivora " all inclusive"....

3 kari kari | 6. prosince 2010 v 18:54 | Reagovat

Russell je fakt jen figurka..bavil me v 19. rade..a koho ne? Bylo to fakt neco novyho:-))ale v heroes vs villaans byl naprosto ubohej..Rob je proste Rob uz ho taky nepotrebuju videt..jsem na to zvedava, ale stale doufam, ze to jsou jen spekulace a CBS vymysli neco novyho..

4 terz terz | 7. prosince 2010 v 8:24 | Reagovat

Vím, že dohadů koluje po internetu tuny ale kde jste přišli na to, že je to téměř jisté? Nikde jsem nenalezl žádné prohlášení nebo něco takového. Díky za objasnění ;)

5 Honzad Honzad | 7. prosince 2010 v 14:56 | Reagovat

Mě to nějak vyloženě nevadí, stejně ani jeden z nich nevyhraje a uspěje kdokoliv z jiných účastníků.
Jen by mě docela zajímalo, jak na to autor přišel? Nějaký zdroj?
Protože, spekulací bylo plno, ale nic zatím oficiálně potvrzeno nebylo, tak si říkám, jestli to není zatím jen slepý výstřelek do tmy a spíše zbožné přání..?

6 danur danur | 7. prosince 2010 v 20:38 | Reagovat

[2]:mas uplnou pravdu s tim prezitim

7 Zeck Zeck | E-mail | Web | 7. prosince 2010 v 22:07 | Reagovat

Honzad: Zdroj čeho? Zdroj spekulací? Nikdy není nic jistého, pokud to neuveřejní přímo CBS. Před každou řadou se spekuluje, jaká bude. Hlavním přínosem informací jsou úniky informací ze strany štábu, nebo od fanoušků, co se potulují kolem natáčení a šmejdí po informacích. Pokud je jen pár týdnů do odvysílání (jaro 2011) a furt se spekuluje o tom samém formátu budoucí série, je vysoce pravděpodobné, že to tak i bude. Ruku do ohně za to nedám, ale věřim tomu na 90%.

8 Jirgen Jirgen | E-mail | 8. prosince 2010 v 9:32 | Reagovat

Rozjeli jste tady pěknou diskuzi škoda že ne ani tak k tématu ... jestli to bude pravda co se proslýchá tak se nesmírně těšim ... Moje srdce survivora patří jasně Russllovi :-) ale Boston Rob je taky rozhodně kvalitní hráč ... a jen škoda že nejspíš už neuvidíme některé hráče jak by si znova počínali na ostrově např Yull ... hodně bych byl zjedavej jestli by předvedl něco ... a taky Richard Hatch :-) ten mě neskutečně baví ... Ale co se týče pro mě je stoprocetně nejlepší Russell , jeho serie jsem snad viděl 5 už a některé díly jsem si pouštěl jěště vícekrat ... a o reunion ani nemluvím... A přikláním se k Zeckovi kterej tady napsal kvalitní článek (nezaujatej) a až po té v diskuzi vyjádřil svůj názor...

9 Jirgen Jirgen | E-mail | 9. prosince 2010 v 10:41 | Reagovat

Russell má hodně velký ego a to je dobře, kdo z jinejch trosečníku se procházel a bavil s ostatními trosečníky s talismanem imunity na krku :D nikdo :D a Russell si to prostě jen nenechal líbit tak hnedka odpověděl Robovi, že si daj odvetu a Jeff to uskuteční ... a Jeff nebyl zase tak z míry prostě odpověděl že tohle by mohl bejt namět na další sezónu Boston Rob vs Russell Hantz ... :-) a já řikám sem s ní , rád se podívám jak Russell opět dokáže to co mi od něj čekáme :-)

10 Zeck Zeck | E-mail | 9. prosince 2010 v 17:32 | Reagovat

Jirgen: Jasně, že má velký ego, to má ostatně i Rob, jsou to asi dvě největší ega v historii soutěže a ty se nesnesou. :-D Jasně, že Jeff nebyl vyveden zase tak z míry, spíš byl celou věcí pobaven a koukal, co všechno ten šašek Russell dokáže udělat na reunion (takže vyveden z míry, překvapen, je to jen slovíčkaření). Tý řady se trochu bojim, protože Rob s Russellem poměří síly pouze v jedné epizodě po sloučení. Pak jeden z nich vypadne a druhý zůstane a to bude celý "souboj" těchto dvou hráčů. Vše bude záviset na hráčích, které CBS vybrala, jestli to bude poslušné ovečky, které půjdou R&R na ruku, pak to bude nuda. Pokud to budou silní hráči, pak by to mohlo být ve sloučení hodně zajímavé, zvlášť když známe Russellovu "nesmrtelnost", když má hlavu na špalku. :-D

11 joska joska | E-mail | 10. prosince 2010 v 17:44 | Reagovat

Po nějaké době jsem sem znovu zabrousil a ta Vaše slovní přestřelka mě tedy dostala...Už mám nějak pátek a Survivora jsem viděl, když většina z Vás se dívala ještě na Večerníčka..Mám staženy a zkouknuty všechny řady Survivora a myslím " Drakobijče ", že by jsi se měl stydět za svoje vejšplechty...a Zeckovi nesaháš ani po kolena...On na  rozdíl od Tebe pro fanoušky Survivora něco dělá...Vím co mě to dalo práce než jsem všechny řady dal dohromady, angličtinu neovládám tak jsem byl odkázán na lidi, kteří to ve svém volnu překládali nebo dávali na web ripy z AXN, aby i my " negramoti " jsme se mohli na Survivora dívat a všechno pochopit..A jestli Zeck dělá tuto práci a obnovuje nefunkční řady tak by jsi mu měl líbat ruce a ne na něj plivat svůj "dračí jed "...

12 Jirgen Jirgen | 10. prosince 2010 v 18:14 | Reagovat

Jednoznačně Yulla - pána loutek :-) a Todda považuju za největší stratégi v historii, ale jelikož hráli jenom jednou tak těžko říct jak by si vedli v něktéré ze speciálních sérii s top hráči ...Tímto však neřikám že v jejich seriích nebyli dobří hráči, právě naopak jak Cookovi ostrovy tak China nabídla spoustu vynikajích hráčů, ale prostě nebylo to měření sil z nejlepšími ... Bylo by zajímavé kdyby mohli soupeřit s Robem, Russellem, Richem, Lexem a dalšími... Já jsem taky nefandil Toddovi, v Chine jsem měl jiné oblíbence :-) A můj názor je, že nekorunovanou královnou survivora je Parviti a ne Sandra ( tu jsem vážně moc nemusel ani v jedný ze dvou sezón ve kterých působila, prostě mi nak nesedla - můj osobní názor )podle mě jí v HvsV silně podcenili a jak řekl Russell měla asi vyhrát Parviti z tý trojce finalistů. Parvity opravdu vyniká jak po fyzické tak taktické stránce a patří mezi nejlepší hráče.!!!SPOILER!!! A co se týče Lexe naprosto souhlasím, jedno chybný rozhodnutí ho stálo si myslím určitě Top 3 v All-stars. Protože měl obrovskou podporu svého kmene a slibně našlápnuto jak řikáš !!!KONEC SPOILERU!!!

Jinak už to moc nepatří ani k diskuzi Rob vs Russell, ale můj oblíbenec v číně byl Jean-Robert, myslim si že měl hodně slušně našlápnuto :-) ale asi nejvíc jsem fandil Jamesovi,černej svalnatej sympaťák prostě :-)škoda že moc nevyniká taktikou ale to by snad k němu už ani nepatřilo ...Mě v každé z řad bavil a jen škoda že ho vyřadila zranění ... A naprosto souhlasim s tvým komentářem ohledně 21. řady a následnou spekulací o 22. řadě, můžeme jen doufat aby se povedla :-)

13 Zeck Zeck | E-mail | 10. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

joska: Díky za projevení podpory v tomto bezvýznamném sporu, už jsem si začínal myslet, že zde není nikdo s podobným pohledem na věc, jako já. :-)

Jirgen: (SPOILERY) Těžko říct, jak by si vedl Todd a Yul v All Stars řadě, jenže to se asi nedozvíme, možná, kdyby CBS udělala ten projekt "všichni vítězové v jedné řadě", ale to je spíše zbožné přání fanoušků, než realita. Každopádně bych si vsadil, že Todd by skvěle zapadl a nějákou alianci vytvořil, Yula by se každý obával a chtěl by ho co nejdříve vyrazit (alespoň podle mě). Mě trochu zklamalo u Heroes vs. Villains, že bylo tvořeno převážně hráči, kteří hráli už 2x a ačkoliv jsem Jamesovi rovněž fandil v Číně a Micro, tady mě nesmírně sral. :-D A Sandře jsem fandil, protože mi připomínala odkaz Roba v soutěži, z které vypadl, ale hlavně, měla to hrozně těžké, protože v podstatě měla celou dobu hlavu na špalku a stupidní Heroes s ní ani nešli do blindsidů, které jim navrhovala a tím tak přišli kompletně o hru. Na té řadě mě nejvíce pobavilo, že Colby hrál nejhůře ze všech řad, v kterých působil, ale přesto měl hrozně velké šance na vítězství. Navíc mě zklamal Russell, který nebyl schopný zkousnout svojí "slávu". V Samoe na začátku to byl mrzout, později jsem mu propadl a fandil, ale na konci řady už byl příšerně domýšlivý a arogantní k lidem, kteří mu pomohli do finále. No a v H. vs. V. se už nepřišel ukázat jako kvalitní hráč, ale přišel si zamachrovat a ukázat, že je největší borec ze všech. Parvati ovládla celou Micronesii a zaslouženě zvítězila, ale je pravda, že ve 20. řadě hrála druhé housle za Russllem, což bylo pro ní nesmírně výhodné, protože za ní ten skřet udělal všechnu špinavou práci, ale zároveň se ona neprojevila jako dostatečná strategická hráčka a tak lidé neměli důvod jí ocenit. Sandra to dostala za to, že z nich byla nejsympatičtější pro porotu + neměla cejch bezpáteřní svině, kterou její konkurenti měli. :-)

14 joska joska | 11. prosince 2010 v 7:14 | Reagovat

[Smazaný komentář]Ale Drakobijče já na tomhle webu vůbec nejsem závislý...já všechny řady mám na DVD třeba z Warfora, ale myslím že pro ostatní fanoušky toho dělá Zeck docela dost...Tak si myslím, že byste si měli jeho práce vážit a ne ji hanit....

15 Jirgen Jirgen | E-mail | 11. prosince 2010 v 8:57 | Reagovat

Joska: naprosto stebou souhlasím opravdu jsem vděčný za lidi co odvádí skvělou práci pro další fanoušky survivoru, ať už aktualizovaním starých linků na všechny serii, přes novinky ze světa Survivoru až samozřejmě po titulky ...

Takže fakt moc díky !!!

Zeck: jak řikáš vítězové všech řad to je asi zbožné přání fanoušků , osobně si myslím že se to nikdy nepovede uskutečnit :-( ale aspoň doufám v návrat některých trosečníku kteří se představili jen jednou ... S tvým názorem ohledně Todda a Yula naprosto souhlasím. (SPOILER!) A co se týče Sandry já ji moc nemusim prostě.V HvsV její strategie od prvního dne byla vyřadit Russlla :D ale naprosto beru že Boston Rob je prostě tvůj oblíbenec a v Sanře jsi viděl něco jako jeho odkaz, jelikož byli spojenci. Colby byl taky pro mě obrovské zklamání, i když jsem ho nikdy moc nemusel, ale James ho vystihl přesně : Superman v obleku tlusťocha :D (KONEC SPOILERU!) A ohledně Russella jak řekl Jeff v reunion Samoa byl objeven jeden z nejnenáviděnějších a zárověň jeden z nejoblíběnějších trosečníků v historii. Nemusím říkat ani jeho jméno ale chci :Russell,Russell, Russell :-)a prostě je to můj oblíbenec a jsem nesmírně rád za každou minutu s nim v záběru a za každé slovo co řekne, protože to vždycky stojí za to :D

16 Zeck Zeck | E-mail | 11. prosince 2010 v 13:01 | Reagovat

Jenom upozorním, že nejen já tady "něco dělám" pro ostatní. Zack je také součást tohoto týmu, dálepak uploadeři, kteří nahráli některé řady pro náš blog atd.

Jirgen: Russell je pro spoustu fanoušků přitažlivý, což na jednu stranu chápu, protože jsem jeden čas také fandil, ale změnil se až na moc namyšleného a neomaleného hráče, takže tím u mě ztratil všechny sympatie. Celkově byl celý kmen Heroes plný neschopných lidí, já tam vážně neviděl jediného kvalitního a sympatického hráče. :-D Ve Villains mi hrozně chyběl Fairplay, protože pro něho mám prostě slabost. Každopádně má prý osobní spory s Probstem, proto bylo celkem jasné, že tam nebude. Celkově mě všechny řady od Micronesie více, či méně zklamaly. Samoa byla skvělá, ale kazil mi zážitek z ní velký zásah produkce do chodu soutěže (sloučení v tak podezřelém počtu, imunity válející se všude kolem). Vlastně díky snadnosti nalezení imunit pak Russell vypadal jako nadčlověk a nejlepší hráč, protože našel tři. Celkově mě tajné imunity moc nebaví, baví mě pokud jsou pouze 2 v jedné řadě a jsou pečlivě schované. To je pak nový zábavný prvek soutěže. :-)

17 pás d pás d | 11. prosince 2010 v 15:19 | Reagovat

Taky bych nejradši nové hráče. Každopádně těšim se na jakoukoli verzi Surva, to je jasné.

A Zacku, Zecku a všichni ostatní, díky, díky, díky!!

18 zwyyx zwyyx | 12. prosince 2010 v 15:43 | Reagovat

Lidi nechte toho už, jste z té diskuze udělali jeden velkej SPOILER :D

19 DC DC | 18. prosince 2010 v 11:31 | Reagovat

Sice si už moc nepamatuju Markézy, protože jsem viděl pouze pár dílů na nově,  ale celkově jsem to Robovi jak v all-stars, tak v heroes vs villains nepřál, protože mi přišel dost nesympatický. Naopak Russel Hantz ze Samoy mě dost bavil už od začátku, ale klidně bych se bez těchto dvou titánů obešel:o) Spíš by mě zajímalo, jak by se vedlo Terrymu Deitzovi z Panamy, kterýho jsem postrádal v heroes vs villains..Tom Westman vs Terry Deitz by byl pro mě atraktivnější souboj.

20 bobby_cz bobby_cz | 10. ledna 2011 v 20:28 | Reagovat

novy cast http://bit.ly/gxnxk0
2 byvaly soutezici budou jeste odhaleni

21 bobby_cz bobby_cz | 10. ledna 2011 v 20:40 | Reagovat
22 Jasperalice Jasperalice | 10. ledna 2011 v 22:28 | Reagovat

Námětem další řady by mohlo být Zeck vs. Dragonslayer:-D. Vážně jsem se dobře bavila, když jsem četla vaši diskuzi, ani u survivora jsem se už dlouho takhle dobře nepobavila. Jinak asi nikdy nepochipím, co většina z vás na Russellovi vidí. Rozhodně mi nepřijde tak zajímavej jako Boston Rob, navíc to u mě prohrál na celý čáře, když se u Reunion Samoa rozbrečel, že nevyhrál ty peníze, sice je to smutný, že to vyhrála hloupá blondýna, která se ani neumí podepsat, ale brečet v přímým přenosu?To je ale ostuda, Rob si u All stars vyslechl mnohem horší věci, stejně jako Russell nevyhrál, ale narozdíl od něj se z toho nesložil. A právě proto je Rob chlap a Russell jen nudná karikatura.

23 Trew Trew | 18. ledna 2011 v 18:39 | Reagovat

Seberte prosím někdo Dragonslayerovi klávesnici.

24 Miláno Miláno | E-mail | 20. ledna 2011 v 14:49 | Reagovat

dobře jste to rozjeli kluci...:D :D já osobně nefandim ani jednomu přijde mi celkem trapné koukat už po čtvrtý na Roba a po třetí na Russella...a tak trochu mam strach že soubej těchle dvou star by mohl dost znehodnotit celou serii.
Jinak oba jsou dost dobří hráci Rob v all stars frajer jak sviň v soutěžích dobrej a i mimo ně dobrá hra.jinak ale na markézach byl hroznej to mi nikdo nevyvrátí :)
russell super v samoe i když se pořád spekuluje kvůli nacházení imunit atd ale nebylo to jen v tom,předvedl to co nikdo jinej před ním ne, jako sloučit sem 4:8 a dostat 3 ze těch 4 do final luxus :)
V HvV se stal trochu obětí svojí slávy a svojí "dokonalý hry"

25 GUury GUury | E-mail | 28. ledna 2011 v 0:40 | Reagovat

Popravdě mě neláká taky serie Rob vs Russek a to z jednoho prostého důvodu. Každej člověk by ty dva už hned na začátku vyřadil. Jesti tam přijdou hráči a hned je nevyřadí, tak se budu obávat, že tam dosadili jen figurky IQ houpacího koně.

Jinak jestli bych ještě mohl doporučit, tak vymažte všechny komenty mezi D a Z. Je to trapné a nevidím důvod, proč by to tu mělo být. Neni tam nic originálního, co by přispělo do diskuze o Survivor.

Na závěr velký díky všem lidem, kdo se podílí na tomto blogu

26 Zeck Zeck | E-mail | Web | 30. ledna 2011 v 23:57 | Reagovat

GUury: Rob a Russell budou mít automaticky imunity, pravděpodobně až do sloučení, takže riziko toho, že je hned vyrazí, se nenaplní...

Pochopitelně, že na hádce s ignorantským debilem není nic originálního. Tato diskuze a článek už není moc navštěvovaný, proto jsem nepovažoval promazání diskuze za důležité, navíc by si ten kokot stěžoval na cenzuru jeho skvělých názorů.

27 Miláno Miláno | E-mail | 31. ledna 2011 v 17:26 | Reagovat

Zecku to nemyslíš vážně že ne?? doufam že to co píšeš se nevyplní protože jestli budou mít ty imunity tak to uplně degraduje celou hru a její smysl :(...chci nějaký nový tváře třeba jako ted v Nicaragui mě ta serie vcelku i bavila(viděl sem lepší ale naopak i horší)
jo jinak taky díky tobě a všem co se podílí na tomhle blogu :)

28 Zeck Zeck | E-mail | Web | 2. února 2011 v 22:53 | Reagovat

Ty imunity jsou pochopitelně na místo, protože bez nich vy pánové R&R letěli hned jako první (kdo by riskoval), tím by přišlo CBS o sledovanost /o peníze/. Pouze nevím na jak dlouho ty imunity mít budou, ale sloučení se jeví jako nejvíce pravděpodobné, co by to bylo za jejich souboj, pokud by se ani jeden z nich nedostal do sloučení /přímé konfrontace/. Založili jsme nový článek, který se týká RI, tak kdyžtak svoje diskuze ohledně této řady směřujte tam, aby se to tam trochu rozjelo. :-)

29 Zeck Zeck | E-mail | Web | 16. února 2011 v 3:19 | Reagovat

PROMAZAL JSEM DISKUZI O HÁDKU, KTERÁ NIKOHO NEZAJÍMALA, DISKUZE JE OPĚT OTEVŘENÁ, TEN OCAS SEM UŽ ZDÁ SE NECHODÍ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama